بهره گیری از نظرات کاربران سایت

 

آیا می شود به نظرات ثبت شده در آگهی های اینترنتی اعتماد کرد ؟

حتما شما هم در گشت و گذار در سایت های اینترنتی با صفحات یا بهتر بگم آگهی هایی مواجه شدین که به نظرات درج شده شک کنین !!! اگه هم متوجه این موضوع نشدین ، پیشنهاد میکنیم بعد از خواندن این مطلب دقت بیشتری رو بخرج بدین .

مشغول حال وبگردی سایت های راهنمای مجالس عروسی بودم که نظرات درج شده وب سایت نظرم رو به خودش جلب کرد ، خیلی جالب بود 25 کامنت در یک تاریخ ثبت شده بود !!! و بعد از اون تاریخ ، دیگه هیچ کامنتی ثبت نشده بود ....

قطعا یا ادمین سایت نظرات و ثبت کرده ویا صاحب آگهی از کار خودش راضی بوده و اقدام به ثبت نظر کرده !!! laugh یا عروس و دامادی اینقدر از کار راضی بودن که تو یه روز 25 نظر ثبت کردن 

اعتماد-به -نظرات-وب-سایت
اعتماد المثنی ندارد  no

در هر صورت نه ادمین سایت و نه صاحب آگهی به مقصد خودشون که برندینگ باشه نمی رسن و تنها عروس و داماد در میان ضرر می کنن چرا که در انتخابشون اشتباده کردن و با شکوه ترین و البته تکرار نشدنی ترین شب زندگیشون رو با ریسک انتخاب نمودند .

در مجلسیها درج نظر فیک و یا بهتر بگم تقلبی بسیار سخت ثبت و نهایتا تائید میشه چراکه برای ثبت نظر می بایست تائید اعتبار از طریق شماره موبایل انجام شود و مهم تر اینکه در سیاست گذاری مدیریتی وب سایت راهنمای مجالس مجلسیها به هیچ عنوان اخلاق حرفه ای و جانب داری از مشتریان عزیز ( عروس و داماد ) فراموش نخواهد شد .

با تقدیم احترام - مدیریت وب سایت مجلسیهادرباره مجلسیها

مجلسیها راهنمای معرفی و انتخاب خدمات عروسی

مجلسیها وب سایت مرجع راهنمای مجالس برای عروس و داماد های ایرانی (تهران ، مشهد ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، اهواز ، رشت و سایر شهرهای بزرگ کشور)  است. در مجلسیها خدمات دهندگان مجالس عروسی : تالارهای پذیرایی عروسی ، باغ تالار عروسی ، باغ عروسی ، موسسات خدمات و تشریفات ، آتلیه عکاسی و فیلمبرداری ، کارت دعوت عروسی ، سالن زیبایی ( آرایشگاه عروس ) مزون لباس عروس و لباس نامزدی ،شیرینی فروشی و گل فروشی ها، پیرایشگاه های داماد ، دیزاینرها و اجرا کنندگان سفره عقد ، موسسات کرایه ماشین عروس ، فروشگاه های کت و شلوار داماد ، گروه های موسیقی زنده ، بویژه دی جی های خانم و آقا دورهم در خانواده مجلسیها گرد هم آماده اند تا شما با توجه به بودجه و سلایق مورد نظرتان ، اصناف را بررسی نموده و در ادامه با مشاهده عکس ها ، کلیپ ها و بهره گیری از نظرات واقعی کاربران نهایتا خدمات دهندگان مورد نظر را انتخاب نمایید .