حقوق و شرایط


 majlesiha.com  این وب سایت را براى اطلاع رسانی ، آگهی‌های تجاری ، ارتباطات تجاری و قانونى ایجاد کرده است . دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد .  شما با ورود به سایت و مرور سایت ، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى "شرایط و الزامات" را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و majlesiha.com  در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرایط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.


شرایط و الزامات

 1.  با وجود آنکه   majlesiha.com   تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی‌ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار مى‌بندد به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمى‌نماید و هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها ، در این سایت به عهده نمی‌گیرد.
 2. استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد .  سایت مجلسیها تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
 3. آگهی‌ها در سایت ، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند . مسئولیت مستقیم آگهی‌ها ، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط  majlesiha.com  ادعا و یا تضمین نمی‌شود . مدیریت سایت مجلسیها قادر به بررسی مجوز قانونی کسب و کارهای واحد صنفی نبوده و مسئولیت آن تماماً بر عهده مدیریت واحد صنفی می باشد و مدیریت سایت مجلسیها  هیچ مسئولیتی در قبال کسب و کارهای واحد صنفی و خدمات آنها نداشته و هر نوع مسئولیت را در این رابطه از خود سلب می نماید 
 4. وب سایت مجلسیها دات کام ، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه ، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند . مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود . در این زمینه مجلسیها دات کام ، هیچ گونه مسولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و مجلسیها دات کام صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط کاربران می‌باشد .
 5. هرگونه پیام یا مطلبى از جمله آگهی ، عکس ، پیام در تماس با ما و غیر آن به سایت ارسال مى‌کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد . هر چیزى را که ارسال نمایید مى‌تواند توسط majlesiha.comبه هر منظورى ، شامل ولى غیر محدود به ، باز تولید ، افشاءِ ، مخابره ، نشر ، پخش و یا ارسال و الصاق بکار رود.
 6. majlesiha.com  مختار است ، هر گونه پیام ، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید ، و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید ، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید .
 7.  majlesiha.com  در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد ، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار دارد ، مسئول نیست . این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از majlesiha.comایجاد شده‌اند  majlesiha.comبعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها عمل نمى‌کند.
 8. هر نوع تشابه اسمی بین کسب و کارها و واحدهای صنفی، باید بین طرفین دعوی حل و فصل شود و مدیریت سایت خدمت یاب مسئولیتی در این مورد ندارد.
 9. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.
 10. هرگونه سوءاستفاده از نام وب سایت ” مجلسیها ” و خدمات مرتبط ممنوع می باشد ، لذا هرگونه استفاده‌ی تجاری و تبلیغاتی از محتویات آن ممنوع است و پیگیرد قانونی دارد .
 11. مطالب نوشته شده توسط کاربران سایت مجلسیها صرفاً نظرات شخصی کاربران بوده و مدیریت سایت مجلسیها هیچ مسئولیتی در قبال این مطالب ندارد .
 12. majlesiha.com مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت ، در هر زمان این "شرایط والزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد . شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید .


درباره مجلسیها

مجلسیها راهنمای معرفی و انتخاب خدمات عروسی

مجلسیها وب سایت مرجع راهنمای مجالس برای عروس و داماد های ایرانی (تهران ، مشهد ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، اهواز ، رشت و سایر شهرهای بزرگ کشور)  است. در مجلسیها خدمات دهندگان مجالس عروسی : تالارهای پذیرایی عروسی ، باغ تالار عروسی ، باغ عروسی ، موسسات خدمات و تشریفات ، آتلیه عکاسی و فیلمبرداری ، کارت دعوت عروسی ، سالن زیبایی ( آرایشگاه عروس ) مزون لباس عروس و لباس نامزدی ،شیرینی فروشی و گل فروشی ها، پیرایشگاه های داماد ، دیزاینرها و اجرا کنندگان سفره عقد ، موسسات کرایه ماشین عروس ، فروشگاه های کت و شلوار داماد ، گروه های موسیقی زنده ، بویژه دی جی های خانم و آقا دورهم در خانواده مجلسیها گرد هم آماده اند تا شما با توجه به بودجه و سلایق مورد نظرتان ، اصناف را بررسی نموده و در ادامه با مشاهده عکس ها ، کلیپ ها و بهره گیری از نظرات واقعی کاربران نهایتا خدمات دهندگان مورد نظر را انتخاب نمایید .